Alicja Brzuska BRZUSKArchitekt Poznań

Jako architekt wnętrz mam to szczęście, że moje wykształcenie to jednocześnie moje wymarzone zajęcie.

Od 1997 roku zawodowo tworzę projekty zarówno dla Klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Lubię, kiedy moje realizacje odbijają światło prawdziwego ‘wnętrza’ człowieka, dla którego tworzę. Mam wtedy pewność, że będzie się on dobrze czuć w takiej przestrzeni.

Projektowanie wnętrz to proces kompleksowy i tak do niego podchodzę. Jako architekt wnętrz dbam o każdy szczegół tego procesu… od koncepcji po organizację i wykonanie. Dbam o pełną harmonię kolorów ze światłem, materiałów z nastrojem, jakości z wykonaniem, produktów z funkcjonalnością czy przestrzeni z komfortem. Nadrzędne dla mnie jest wsłuchanie się w potrzeby Klienta i odzwierciedlenie ich we wnętrzach, które tworzę lub przeobrażam. Bezcenne jest także budowanie dobrych relacji z Klientami, co pomaga w pełniejszym poznaniu ich oczekiwań.

Pracownia BRZUSKArchitekt to indywidualne podejście, poszanowanie przyzwyczajeń i upodobań, to uwzględnienie możliwości finansowych Klienta i profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. To wnętrze zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami, które będzie tym jedynym i niepowtarzalnym – Państwa ‘wnętrzem’.

Dla mnie projektowanie to podróż. Podróż przez style, materiały, wzory, kolory, faktury czy upodobania… Bardzo serdecznie zapraszam do tej wspólnej wędrówki. I jak to w podróży bywa… wiele odkryjemy, a finał może być zaskakujący i wyjątkowy. Razem stworzymy wyjątkową przestrzeń do życia – magiczne wnętrze mieszkania, domu, biura czy sklepu.

Jako pointę pozwolę sobie przytoczyć słowa szwajcarskiego mistrza, architekta Petera Zumthora, które są mi bardzo bliskie:

 

“Architektura ma swój własny obszar istnienia. Pozostaje w wyjątkowo cielesnym związku z życiem. W moim wyobrażeniu nie jest ona zasadniczo ani przesłaniem, ani znakiem, lecz oprawą i tłem dla przemijającego życia, wrażliwym naczyniem dla rytmu kroków po podłodze, dla skupienia przy pracy, dla ciszy snu.”

 

Do zobaczenia!